Fonda Can Llobet

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Kindvriendelijk

Dit comfortabele Fonda Can Llobet Santa Maria del Cami ligt binnen 25 minuten loopafstand van Sant Gabriel de Veciana en biedt wifi in de hele accommodatie en parkeerplaatsen.

Dit hotel in Santa Maria del Cami is gelegen op 2 km van Cal Patrocini. Gasten kunnen naar Manresa gaan, die is 52 km van deze bed en breakfast.

Bepaalde kamers hebben een balkon en een eetgedeelte voor uw gemak. Ze beschikken ook over gedeelde badkamers.

Belangrijke informatie

Inchecken: van 16:00 tot 23:59
Uitchecken: van 09:00 tot 12:00

Kameropties bij Fonda Can Llobet Santa Maria del Cami

Bepaalde kamers hebben een balkon en een eetgedeelte voor uw gemak. Ze beschikken ook over gedeelde badkamers.

Inchecken
Uitchecken
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0

Locatie bij Fonda Can Llobet Santa Maria del Cami

Bezienswaardigheden
Geweldige restaurants
Vervoer

Gastbeoordelingen van Fonda Can Llobet Santa Maria del Cami

Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

Nog geen beoordelingen :(

Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

Schrijf je beoordeling

Schrijf je beoordeling

Wanneer hebt u gereisd?

Uw beoordeling

Zeer slecht
Uitstekend

Uw details

Waar komt u vandaan?
Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

Review is niet verzonden.

Gelieve opnieuw te proberen.

Populaire hotels in Spanje

Hotels in steden wereldwijd

Veelgestelde vragen

  • Kan Fonda Can Llobet huisdieren accepteren?
    Gasten die in Fonda Can Llobet verblijven, kunnen hun huisdieren meenemen.
Bedankt voor de aanmelding
Valuta
  • USD US dollar
  • EUR Euro
  • GBP Pond sterling
  • AUD Australische dollar
  • CAD Canadese dollar
  • BRL Braziliaanse real
  • CNY Chinese yuan
  • CZK Tsjechische kroon
  • DKK Deense kroon
  • HKD Hongkongse dollar
  • ILS Israëlische sjekel
  • JPY Japanse yen
  • MYR Maleisische ringgit
  • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
  • NOK Noorse kroon
  • PLN Poolse złoty
  • RON Roemeense leu
  • RUB Russische roebel
  • SAR Saoedi-Arabische riyal
  • SGD Singaporese dollar
  • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
  • KRW Zuid-Koreaanse won
  • SEK Zweedse kroon
  • CHF Zwitserse frank
  • TRY Turkse lira
  • UAH Oekraïense grivnya
  • ARS Argentina, Peso
  • THB Thaise baht
Taal kiezen
Bekijk de beste beschikbare tarieven
Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
Inchecken
Uitchecken
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Fonda Can Llobet Santa Maria del Cami